تبلیغات
 آموزشی - همه چیز درباره donkeymails

همه چیز درباره donkeymailsمعرفی و اموزش سایت donkeymails


سلام دوستان امروز می خوام یکی از قدیمی ترین سایت های کلیکی رو بهتون معرفی کنم که تبلیغات زیادی در روز می توانید نگاه کنید و پول خوبی بدست اورید این سایت از سال 2005 فعالیت میکند و راه های زیادی برای پول دراوردن در ان وجود دارد.
حداقل برداشت از این سایت 1 دلار است و این پول را از طریق حساب های اینترنتی معتبر paypal,payza برای شما واریز می کند.

شما در این سایت می تونید 80 تبلیغ در روز ببینید که بسیار عالی است و عضویت استاندارد در این سایت رایگان است.

برای خواندن کامل مطلب به ادامه مطلب بروید


برای ثبت نام و شروع روی لینک زیر کلیک کنید و sing up را که در بالای صفحه قرار دارد بزنید
DonkeyMails.com: No Minimum Payoutسپس ازشما ایمیلتان را می خواهد که پس از وارد کردن ایمیل به اینباکس ایمیل خود بروید و اکانت خود را اکتیو کنید وسپس بقیه مشخصات خود را وارد کنید و ثبت نام کنید و وقتی عضویت شما کامل شد در بالا member را که بزنید یک جدول به شما نشان خواهد داد که توضیحات ان را برای شما در زیر مینویسم.

earnings State - در این قسمت می توانید میزان بالانس حساب و دریافت و پرداخت های خودتان را مشاهده نمایید.


Advertising Stats - در این قسمت می توانید اطلاعات مربوط به تبلیغاتی را که در این سایت سفارش داده اید مشاهده نمایید.


Referral Links - دراین قسمت می توانید لینک مخصوص خود را برای جذب زیرمجموعه مشاهده نمایید ( یعنی هر کس از طریق آن لینک ها عضو شود زیرمجموعه شما به حساب می آید.) که شامل لینک ساده - لینک به همراه نمایش بنر و غیره می باشد.


User Account Info - در این قسمت مشخصات خود را در هنگام ثبت نام می توانید مشاهده نمایید و یا ویرایش کنید.


Upgrade Membership - این قسمت مربوط به قیمت های انواع آپگرید کردن در این سایت می باشد.( اینگونه سایتها برای اعضای آپگرید شده خود امکانات ویژه ای در نظر می گیرند)


your inbox - این قسمت همان اینباکس شماست که نامه های پولی برایتان به اینجا ارسال خواهد شد.(مهمترین بحش درآمد زایی)


Advertise Upgrade - این قسمت مربوط به تبلیغ دهنده ها و فروش پکیج های آپگرید ویژه انها می باشد

Redeem for Advertising - در این قسمت شما می توانید با توجه موجودی حسابتان در این سایت تبلیغ سفارش دهید ( این قسمت با لینک advertise در صفحه اصلی سایت فرق می کند و در آنجا شما باید از طریق حساب ایگولد خودتان سفارش تبلیغ دهید)

paid 2 click - در این قسمت بنرهای پولی وجود دارد که با کلیک بر آنها و پس از اتمام زمان مشاهده شما مبلغ آن را دریافت خواهید کرد. (اصلی ترین بحش درآمد زایی)
Contest PTC - این قسمت نیز دارای بنرهایی می باشد که البته این شما بابت کلیک بر این بنرها پولی دریافت نمی کنید اما در اینجا بعد از هر 250 کلیک ، نفر آخر 5 سنت برنده خواهد شد. در این صفحه یک کنتور وجود دارد که با هر بار رفرش صفحه تعداد کلیک باقیمانده تا عدد 250 را نشان می دهد ،‌اعضا مشغول به کلیک می باشند و ما به کلیک 250 نزدی می شویم حال اگر ما زمانی کلیک کنیم که آن کلیک ، کلیک شماره 250 باشد ما 5 سنت برنده خواهیم و پول به بالانس اضافه می شود .کنتور مجدد ریست شده و دوباره 250 کلیک می شمارد.

Point2lick - در این قسمت نیز شما با کلیک بر روی بنرهای موجود پوینت وامتیاز جمع می کنید و بعدا می توانید با امتیازات خود تبلیغ سفارش دهید. ( البته مثلا 2000-3000 پوینت برای سفارش تبلیغ نیاز است - عدد دقیق را می توانید در مقابل عنوان هر تبلیغ ه بر اساس پوینت است مشاهده نمایید.)

Advertise Upgrade Ads - این قسمت مربوط به اعضای آپگرید شده می باشد که امتیازات ویژه سایت در اینجا قرار می گیرد. مثلا هر ماه برای اینگونه اعضا امکان ارسال ایمیل تبلیغاتی به اعضای سایت فراهم می شود که لینک سفارش آن در این بخش قرار می گیرد.

Paid2Signup - در این بخش شما می توانید در سایتهای گفته شده عضو شوید. پس از انجام مراحل کامل عضویت باید ان ایمیلی که از طرف سایت مربوطه برای شما ارسال شده و حاوی مشخصات عضویت شما در ان سایت می باشد را در کادر مربوط کپی کنید و آن را ارسال نمایید. ادمین پس از بررسی صحت عضویت مطابق قیمت گفته شده پول به بالانس شما اضافه خواهد کرد.

Paid To Signup Search Country - این قسمت به ما مربوط نمی شود و مخصوص کشورهایی است که به اصطلاح اجازه search دارند مانند امریکا ، انگلیس و ... ( نحوه کار مانند قسمت بالایی می باشد اما ما به آن کاری نداریم)

USA Only! - این قسمت فقط مخصوص اعضای عضو شده از کشور آمریکا می باشد.

NEW Get Paid To Review! - این قسمت جدید می باشد. دراین قسمت شمابه لینک های معرفی شده می روید و در ادامه بر اساس متن گفته شده عمل می کنید و به سوالی که پرسیده شده پاسخ داده و پاسخ را ارسال می نمایید.پس از بررسی پول به حساب شما واریز می شود(فعلا به این قسمت هم کاری نداشته باشید.)

Paid Toolbar - در اینجا شما باید یک فایل را دانلود نمایید و ان را در سیستم خود اجرا کنید و این باعث می شود که در اکسپلور شما toolbar نصب شود که در این قسمت شما می توانید تکالیفی را دریافت کرده و پس از انجام و ارسال و بررسیتوسط سایت به شما پول داده می شود(فعلا کاری نداریم )

Paid to Promote - در این قسمت به شما لینکی اختصاص داده شده است که شما با تبلیغ این لینک در سایتهای معرفی شده و مجاز ( از نظر donkeymails ) بابت کلیک اعضای آن سایت ها کردیت دریافت می نمایید و 
donkeymails به ازای هر 1000 کردیت 75 سنت به شما می دهد.

توجه : در قسمت your inbox وقتی ایمیل رو باز میکنید باید لینکی که در قسمت paid ad قرار دارد رو کلیک کنید وگرنه مبلغ ایمیل به حساب شما واریز نمی شودبا توجه به این اموزش ها شما می توانید پول خوبی از این سایت بدست اورید اگر باز هم هر مشکلی داشتید در قسمت نظرات با من در میان بگذارید خوشحال میشم کمکتون کنم

باز هم میگم تنها چیز برای موفق شدن در این کار توکل به خدا و پشتکاره.موفق باشیدطبقه بندی: همه چیز درباره سایت donkeymails، 

تاریخ : شنبه 30 خرداد 1394 | 07:27 ب.ظ | نویسنده : متین دواتگری | نظرات

  • paper | کوفه | آنک بات